Internetten Yararlanma

 

 • Ticaretin yeni gücü İnternet'ten tam olarak faydalanabiliyor musunuz?
 • Potansiyel müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde görebiliyor mu?
 • Mevcut müşterileriniz ve tedarikçileriniz ile Internet üzerinden en randımanlı şekilde çalışabiliyor musunuz ?
 •  

  Rekabette bunlar çok önemlidir!

  Halen teknoloji, faydalanmak isteyen herkese büyük bir güç sunmaktadır.  Bunun da anahtarı kendi kuruluşunuza internet'te güçlü bir imaj vermek, müşterileriniz ve tedarikçilerinizle kolayca internet üzerinden ilişki kurmak ve böylece maliyetten önemli ölçüde tasarruf etmek, yani kârınızı arttırmak. Müşteriler ürün portföyünüzü kolayca görüyor, ilgilendiği ürünlere kolayca odaklanabiliyor, ödeme olanaklarını kolayca değerlendirebiliyor ve sipariş verebiliyorsa, bu sizin için önemli bir avantajdır.  Bunun ötesinde, özellikle siparişleri başka kaynaklardan (örneğin yurt dışından) gelecekse, siparişinin durumunu izleyebilme müşteriyi size sipariş verme konusunda çok rahatlatacaktır.  Bugün çoğu gelişmiş şirketler müşterilerine siparişlerini izleme konusunda geniş olanaklar sunmaktadırlar.

  İnternet'ten sipariş verebilme bugün hem tüketiciler hem de tedarik zincirindeki firmalar için çok istenir ve aranır bir duruma gelmiştir.

  Dolayısı ile, sizin firmanızın da bu olanağı sağlayabilmesi büyük bir avantaj sağlayacaktır.

  Sizin için de hammadde tedarikçileriniz ve yan sanayinin tüm olanaklarını İnternetten izleyebilmek, en iyi alışverişi yapabilmenizi sağlayacak ve de tedarikçilerinizin sizin ciddiyetinizi görerek en iyi şartları sunmasını gerektirecektir.

  1. Firmanız için bir İnternet adı almak ve tescil ettirmeniz,

  2. Web sitenizi kuracak bir sunucu sistemine kaydolmanız,

  3. Web sitenizin planlanması ve kurulması,

  4. Sitenizin sürekli güncel tutulması,

  5. Sitenizin arama motorlarınca kolayca bulunması.